Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Antibakteriálny gél VirusActive 500ml

Antibakteriálny gél VirusActive 500ml
Sold Out
Antibakteriálny gél VirusActive 500ml
  • Stock: Sold Out
  • SKU: OP DEZ GEL 0.5L
  • UPC: 24
  • MPN: Na sklade
190 samples sold
Product Views: 2
0,00€
Antibakteriálny gél na dezinfekciu rúk bez použitia vody. Slúži na hygienickú a chirurgickú dezinfekciu pokožky. Balenie bez dávkovača 500ml - cca na 260 použití. Odstraňuje 99,99% baktérií. Vhodný pre jemnú pokožku detí a dospelých. Spĺňa normu EN 1276 a EN 1500. Vlastnosti produktu: antibakteriálny gél je dezinfekčný produkt, ktorý účinne ničí 99,99% baktérií, vírusov a húb nevysušuje pokožku ideálne pre deti i dospelých na cestách nevyžaduje použitie vody ľahko sa nanáša aj na ťažko dostupných miestach: medzi prstami gél rýchlo schne Glycerín obsiahnutý v zmesi, aloe a pantenolový extrakt zabraňuje nadmernému vysušovaniu pokožky rúk, stará sa o ňu, vyživuje ju a chráni a pomáha udržiavať pokožku jemnú a zvlhčenú vhodný aj pre citlivú pokožku je veľmi efektívny gél je veľmi užitočný v situáciách, keď nemáme prístup k vode dá sa používať aj doma, kedykoľvek si chcete byť istí, že vaše ruky sú hygienicky čisté

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.