Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

FV elektráreň 10kW - hybridné riešenie bez batérii

FV elektráreň 10kW - hybridné riešenie bez batérii
Sold Out
FV elektráreň 10kW - hybridné riešenie bez batérii
  • Stock: Sold Out
  • SKU: FV ELEKTRAREN 10KW HR
  • UPC: 24
  • MPN: Na objednanie do 1 dňa
190 samples sold
Product Views: 23
0,00€
Fotovoltická elektráreň 10kW - hybridné riešenie bez batérii. Hybridné riešenie je systém navrhnutý ako predpríprava k sebestačnému riešeniu (možnosť doplniť fyzické batérie). Primárnou úlohou systému je okamžitá spotreba vyprodukovanej elektrickej energie z fotovoltaických panelov. Sekundárne, v prípade nižšej spotreby ako je aktuálna produkcia tak systém ukladá Vašu vyrobenú elektrickú energiu do virtuálnej batérie. Nezávislosť na dodávke prúdu pre fungovanie je hlavným rozdielom hybridného riešenia oproti on grid systému. V preklade to znamená že systém je schopný produkovať elektrickú energiu na spotrebu z panelov aj v prípade výpadku elektrickej energie zo siete.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.