Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Riadiaca jednotka Fibaro Home Center 3 Z-Wave

FIBARO HOME CENTER 3 Riadiaca jednotka je kľúčový element inteligentného systému. Riadiaca jednotka je jadro automatizačného systému, ktoré zabezpečuje, že všetky zariadenia pracujú tak, ako potrebujeme, aby pracovali. Nová FIBARO riadiaca jednotka je najvýkonnejšie zariadenie na trhu. Je omnoho rýchlejšia, bezpečnejšia a komplexnejšia ako predchádzajúca verzia. Odteraz podporuje nielen Z-Wave protokol, ale aj protokoly Nice, ZigBee a Wi-Fi. Výkon Home Center 3 pochádza z efektívnych a vysoko kvalitných komponentov, vďaka ktorým bude riadiaca jednotka roky dosahovať špičkové výkony. Tento prístup umožňuje výrobnému závodu FIBARO vyrábať a vyvíjať hardvér v súlade s filozofiou minimalizácie uhlíkovej stopy. Home Center 3 funguje ako riadiace centrum, ktoré prevádzkuje zariadenia FIBARO v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak to Vám nestačia Z-Wave a Nice zariadenia, Home Center 3 je tiež pripravený na ZigBee, takže používatelia môžu štandardne integrovať hardvér pomocou tohto protokolu. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby mohli dostávať aktualizácie softvéru, ktoré sprístupnia nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli riadiacej jednotky rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Home Center 3 je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.