Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Xbox bezdrôtový ovládač čierny + USB-C kábel 2,7m

Xbox bezdrôtový ovládač čierny + USB-C kábel 2,7m
Sold Out
Xbox bezdrôtový ovládač čierny + USB-C kábel 2,7m
  • Stock: Sold Out
  • SKU: GAM XSX OVLADAC B + USBC
  • UPC: 24
  • MPN: Na sklade
190 samples sold
Product Views: 2
0,00€
Xbox bezdrôtový ovládač je vhodný aj pre hranie hier cez multimediálny streamer Homatics Box Q alebo Homatics Dongle Q. Vyskúšajte modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača na Xbox s vyrezávanými povrchmi a prepracovanou geometriou na zvýšenie pohodlia počas hrania. Hrajte bezdrôtovo alebo pomocou dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. Držte sa cieľa s hybridným smerovým ovládačom a textúrovanými spúšťami, prednými tlačidlami a zadným krytom. Pomocou nového tlačidla Zdieľať bezproblémovo snímajte a zdieľajte obsah, napríklad snímky obrazovky, nahrávky a ďalšie položky. Doprajte si väčšie pohodlie s novým bezdrôtovým ovládačom pre Xbox s textúrovanými spúšťami, prednými tlačidlami a zadným krytom. Hrajte svoje obľúbené hry na konzolách Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a PC so systémom Windows 10, Androidom a iOS. Ku konzolám Xbox sa pripojíte pomocou bezdrôtového ovládača pre Xbox alebo dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. K počítačom a tabletom so systémom Windows 10, iOS a Androidom sa pripojíte pomocou Bluetooth alebo dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. K počítačom s Windows 7 alebo 8.1 sa pripojíte pomocou dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. Niektoré funkcie nie sú podporované.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.